Messiho éra končí! Hlavní tváří fotbálku FIFA 17 se stal Marco Reus

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

10352


Lionel Messi a herní série FIFA. Tohle spojení fungovalo řadu let. Je konec. Novou tváří populárního fotbalového simulátoru se stal Marco Reus.

Kdo se objeví na přebalu FIFA 17? Na tuhle otázky hledali dlouhé měsíce odpověď fanoušci po celém světě. Éra Messiho totiž skončila a FIFA hledala novou tvář.

EA Sports tak vůbec poprvé nechala o podobě nového obalu hry hlasovat samotné fandy na svých oficiálních stránkách. V užším výběru byla čtyři jména: zmíněný Reus, Eden Hazard, James Rodríguez a Anthony Martial.

A po čtvrtečním zveřejnění výsledků je konečně jasno. S velkým náskokem zvítězila hvězda Dortmundu! “Jsem na to moc hrdý. Děkuji všem za hlas!” nechal se slyšet Reus. “Jsem poctěn tím, že se zařadím po bok ostatních velkých hráčů, kteří se objevili na obálce FIFA,” dodal.

Čím si jeho vítězství vysvětlit? Podle senior producenta FIFA Nicka Channona je to tím, že je mezi hráči nesmírně populární. “Velkou popularitu má ve FIFA Ultimate Team, takže jeho vítězství v hlasování dává smysl,” podotkl Channon.

FIFA 17 s Marco Reusem na obalu vyjde na konci září. Hráči se můžou těšit na několik zajímavých vychytávek včetně nového enginu.

Na následujících slajdech najdete obálky FIFA z minulých let