Messi vyzkouší kryptonit! Supermana málem zabil, Argentince má nakopnout

1
2
3
4
5
6

5154


Kreativci Adidasu opět překvapili. Inspiraci pro Messiho nejnovější kopačky našli u legendárního komiksového superhrdiny – Supermana. Kopny získá jen hrstka šťastlivců.

Stejně jako v minulém roce i letos Adidas představil limitovanou edici kopaček Adidas Messi 10/10, přičemž první číslo značí Messiho dres, druhé pak měsíc, ve kterém jdou kopačky na trh.

Adidas vytunil nejlehčí kopačky světa! Bílé krásky váží méně než iPhone 6

Opět platí, že německý výrobce uvolní jen omezený počet párů. Tentokrát pouhých 100 pro celý svět. Šance, že jeden získáte, se tak limitně blíží nule. Bohužel.

Zatímco minulý model měl spíše konzervativnější design (převažovala černá, kterou doplňovaly červené prvky), tentokrát se v Adidasu odvázali.

Výsledek obrázku pro ADIDAS MESSI 10/10 2016 - KRYPTONIT

Letošní verze je hodně odvážná a extravagantní. Adidas na svých stránkách píše, že pro barevné provedení našel inspiraci u kryptonitu. Jak ví každý fanoušek komiksů, jde o fiktivní radioaktivní prvek, který omezoval Supermanovy schopnosti.

Co se materiálu a zpracování týče, nejsou kopačky nijak unikátní. Jedná se totiž o vytuněný model Messi 16+ PureAgility, který se vyznačuje nízkou váhou a pohodlností. Cenu Adidas stanovil na 400 dolarů.

Adidas představil vesmírné kopačky! Vyrobil jen 1000 párů pro celý svět

Kdy Messi v kopačkách nastoupí, není jasné. Fanoušci můžou jen doufat, že nebudou mít na Argentince stejně zhoubné účinky jako kryptonit na legendárního superhrdinu.

Fotky kopaček najdeš na dalších stránkách