Messi, Suaréz, Ronaldo, Neymar a další.. Kdo se stane nejlepším střelcem v sezóně 2016/2017?

1
2
3
4
5
6
7

3458


Fotbal je jednoduchý, hraje se na branky. Nikoho nezajímá, zda mužstvo hrálo o deseti, či se mu před zápasem zranila hvězda. Pokud dokáže dát tým více branek, vyhrává a je úspěšný. Nejlepší týmy potřebují zkrátka ty nejlepší útočníky. Dnes se podíváme na útočníky, kteří můžou být v nadcházející sezóně 2016/2017 těmi nejlepšími ve svém povolání, střílení branek.

V posledních deseti letech vyhrál cenu za nejlepšího evropského střelce vždy útočník ze Španělska. Konkrétně z klubů Barcelona nebo Real Madrid. Ano, opět směřujeme k Ronaldovi a Messimu.

Před deseti lety ještě dokázal Zlatou kopačku vyhrát Francesco Totti, za dva roky překvapení Diego Forlán, jinak se toto ocenění dávalo hráčům Realu nebo Barcy. Oba týmy nad zbytkem evropských velkoklubů ukazují, jak se dělá kvalitní a hlavně produktivní fotbal. Individuální úspěchy se poté dostavují.

V dnešním článku se ale nechceme zaměřit na CR7 a LM10. Tyto velikáni fotbalu tu prostě jsou a je jasné, že pokud se nezraní, budou střílet branky jednu za druhou. Nene. Dnes se podíváme na hráče, kteří by jim mohli jít jak se říká “po krku”.