Messi se v Barceloně cítí zranitelný! Využijí toho angličtí giganti?


5415


Argentinský fotbalista Lionel Messi i jeho otec dostali u soudu v Barceloně za daňové podvody trest 21 měsíců vězení. Uvedla to s odvoláním na informace španělských médií britská stanice BBC. Za mříže však hvězda Barcelony nemusí. Podle španělských zákonů si totiž mohou odsouzení za nenásilné trestné činy s dosud čistým rejstříkem odpykat tresty kratší než dva roky podmínečně na svobodě.

Jenže pro Barcelonu toto téma zůstává žhavé, jelikož její největší hvězda není spokojená s tím, jak se katalánský klub k celé situaci postavil. Podle britských a španělských médií se Messi v Barceloně necítí nejlépe a i z toho důvodu se během minulých deseti dnů Messiho otec sešel s Romanem Abramovičem na jedné z miliardářovo jachet.

Londýňané podle veškerých zpráv Messiho situaci v Barceloně enormně sledují a chystají se podat nabídku, o kterou by se mohl Argentinec zajímat.

Španělský web futbol.as.com navíc dodává, že by vedení Blues bylo ochotno za Messiho služby obětovat až 110 miliónů liber, přičemž by si samotná hvězda přišla na 600 000 liber týdně.

Do hry se ale také dostávají šejkové z Manchesteru City. Vedení Citizens si je dobře známo tím, koho má v čele a díky skvělým vztahům Pepa Guardioly a Messiho se domnívá, že dokáže Argentince přesvědčit, aby zvážil i jejich nabídku.

Nabídka z Manchesteru by měla dosahovat astronomických výšek a hráč by si měl týdně přijít na 800 000 liber. No nedivme se, že se Messi rozmýšlí, zda svou milovanou Barcelonu opustit či ne.

[youtube id=”KqpOJnCrTWI”]