MEGA PŘESTUP! Alvaro Morata si zahraje v Premier League


16257


To, o čem se spekuluje už několik dní, zdá se být dokonáno. Alvaro Morata už nebude v příští sezóně oblékat dres Realu Madrid. Podle reportéra Richarda Keys ze známe sportovní stanice beIN SPORTS, se totiž mladý Španěl stěhuje na Britské ostrovy.

O přestupu Moraty do Anglie se spekulovalo už v minulé sezóně. Real však svého odchovance vykoupil z Juventusu za 30 milionů eur s tím, že z něj udělá klíčového útočníka. Nestalo se tak. Morata nastupoval do utkání spíše jako náhradník. Po Baleově zranění se jeho role o něco zlepšila, i přes to nebyl se svým vytížením úplně spokojen.

Z pouhých 14 startů však dokázal Morata vystřílet rovnou 15 branek, čímž překonal třeba kolegu z týmu Benzemu nebo Neymara. Není tak divu, že se o Moratu začaly zajímat jiné světové velkokluby.

V posledních dnech se mluvilo zejména o Manchesteru United a právě tam má mít španělský reprezentant namířeno. Podle beIN SPORTS je už vše připraveno k podpisu a přestupu nic nebrání. Morata se upíše United na 4 roky, Real pak vyinkasuje 70 milionů eur.

A to ani zdaleka nemusí být konec. Jak sám Morata přiznal, v příští sezóně chce stůj, co stůj hrát vedle svého stejně opomíjeného kolegy Jamese Rodrigueze. I o něj mají United velký zájem.