MBAPPÉ prozradil komu by přál Zlatý míč a koho favorizuje ve finále Ligy Mistrů


9452


Mbappé promluvil… Komu by dopřál Zlatý míč a kdo podle něj vyhraje Ligu Mistrů?

BALOTELLI: Jestli chci vyhrát Zlatý Míč, musím zabít Messiho a Ronalda

Italský brankář Gianluigi Buffon dostal ve vyřazovací části Ligy mistrů pouze jediný gól, o který se postaral současný talent- teprve 18-roční Kylian Mbappé, hrající za Monaco. Tento mladý talent by přál získat zlatý míč právě zmiňovanému brankáři Buffonovi, které mu mimochodem táhne na 40 let a stále vydává neuvěřitelné výkony!

Všechno to ale bude záležet na vítězi Ligy mistrů, zmiňuje totiž, že pokud vyhraje Real Madrid, zlatý míč by si poté zasloužila více ikona Realu Madrid Cristiano Ronaldo.

Za všechno co Buffon udělal, si Zlatý Míč zaslouží, ale myslím si, že všechno závisí na finále Ligy Mistrů. Pokud vyhraje Real Madrid, asi vyhraje Cristiano Ronaldo, ale v opačném případe by byl dobrou volbou Gigi Buffon,”  Vyjádřil se Mbappe.

Ve finále Ligy mistrů ale favorizuje španělský celek, Real Madrid vedený jeho největším vzorem Zidanem.

Ten, díky kterému miluju fotbal je Zidane. Po něm jsem měl ještě několik vzorů, ale mojim prvním skutečným idolem byl Zizu. Jsem polichocen porovnáváním s Thierrym Henrym, ale jak jsem už víckrát řekl: “Každý si píše vlastní příběh”. Thierry má za sebou úžasnou kariéru, a proto si myslím, že by bylo nefér porovnávat ho s 18-letým hráčem, který ještě nedokázal.