Mario Balotelli chystá další šílenost! Za tohle možná půjde i do basy

1
2
3
4
5
6

13739


Na vylomeniny všeho druhu je mistr. A další bláznivinu zlobivý chlapec světového fotbalu Mario Balotelli chystá. Tedy za předpokladu, že jeho Nice ovládne francouzskou nejvyšší soutěž.

Už je to zase on. Chlapík, ze kterého mají obránci stažené půlky. Mario Baloteli po trápení v Liverpoolu na jihu Francie ožil. I díky němu provinční Nice překvapivě vévodí Ligue 1.

Italský bouřlivák naskočil do šesti utkání a připsal si stejný počet branek, další trefu pak přidal v Evropské lize. “Cítím se tady skvěle. Máme mladý tým a výborného trenéra, vše je pozitivní,” líčil nadšený Super Mario.

Na Messiho nemáme peníze, smutní vedení Barcy. Argentinec může odejít zdarma

Jestli se změnil? Ne tak docela. Střílí mu to, to ano, ale pořád je to ten stejný týpek, který házel šipky po spoluhráčích, dělal si domácí ohňostroj nebo se porval s koučem Mancinim.

Mario už totiž vymýšlí oslavu případného triumfu ve francouzské lize. A samozřejmě, o nic normálního nejde. “Čeká nás ještě hodně utkání, ale pokud vyhrajeme, budu lítat vrtulníkem nad městem,” svěřil se Ital.

GALERIE: Özilův palác za 300 mega! Záložník Arsenalu si pořídil luxusní bydlení

Jestli má pilotní průkaz, o tom se nezmínil. Je ale klidně možné, že kniplu se chce ujmout i bez potřebného průkazu. To přece nemůže nikoho překvapit…

https://www.youtube.com/watch?v=4A2Dxugornc

Mario toho vyvedl už hodně. Mrkni na další stránky, kde najdeš seznam jeho největších průšvihů