MANCHESTER UNITED už má spekulací plné zuby. Na DE GEU dal tuhle cenovku


5687


David de Gea je už několikátou sezonu “jednou nohou pryč z Old Traffordu.” Alespoň takové závěry dělají pravidelně novináři po celé Evropě, ale nyní to vypadá, že Manchester United konečně vyložil karty na stůl. Ovšem částka, kterou požaduje za hvězdného španělského gólmana by byla rekordní na poměry brankářů.

Velký ŠOK pro CHELSEA! Eden HAZARD údajně navštívil tréninkové hřiště španělského velkoklubu

Rekord drží už 16 let italský Juventus, který v létě 2001 kupoval nyní legendárního Gianluigiho Buffona z Parmy za 53 milionů eur. Vedení “Rudých ďáblů” ovšem požaduje daleko více. A částka, kterou Manchester United vyčíslil je i vyšší než de Geova stará výkupní klauzule 60 milionů eur.

Ta není v platnosti od Španělova podpisu nového kontraktu po selhání faxu na San Bernabeu 😉 . Odchovanec Atlética Madrid má na Old Traffordu smlouvu do léta 2019. Pokud by jej chtěl nějaký zájemce koupit dříve, musí vysypat z kasičky přesně 77 milionů eur.

Podle serveru Manchester Evening News je ale situace uvnitř klubu okolo hvězdného brankáře klidná. Také samotný de Gea je prý pod Mourinhem velmi spokojený, takže pro Real Madrid, jehož zájem stále neutuchá, je situace velmi složitá. “Bílý balet” bude muset, ať se mu to líbí nebo ne, vypláznout zmiňovaných 77 milionů eur. Bude se mu do toho chtít?