Manchester United mají připravenou MEGA nabídku za Ronalda! Situaci řeší Zidane i Ramos


22798


Téma číslo jedna posledních dnů je bezesporu údajný odchod Cristiana Ronalda z Realu Madrid. Každý den se objevují nové skutečnosti, každý den všichni netrpělivě čekají, jak to všechno nakonec dopadne. Jedni jsou přesvědčeni, že je to celé jen bublina a Ronaldo v Realu zůstaně, druzí naopak věří v Ronaldův odchod.

Nástupce Ronalda? Asensio ohromil na EURO U21 svou famózní dalekonosnou ránou

Podle deníku Bild se o služby portugalského kanonýra zajímá také Manchester United. Ti už mají na udici Ronaldova spoluhráče z Madridu Moratu. Teď jsou však Rudí ďáblové za oba hráče ochotni vyměnit gólmana De Geu, po kterém prezident Perez už nějaký ten pátek touží. K De Geovi by navíc ještě přibylo 205 milionů eur.

Jak už jsme však několikrát zmiňovali, návrat CR7 do Manchesteru United nám nepřijde až tak reálný, neboť vztah hráče s trenérem Mourinhem není zrovna nejlepší.

Dani Alves opouští Juventus! Po létech se shledá se svým přítelem

Kolem Ronalda se však nečiní jen potencionální zájemci. V posledních hodinách se dostala do médií informace, že situaci řeší také Zidane nebo Ramos. Oba zmiňovaní Ronaldovi volali a snažili přesvědčit o setrvání v týmu. Zidane mu měl dokonce říci “Neodcházej, potřebujeme tě”.

Zatím však nikdo nemůže s určitostí říct, jak to doopravdy je. Cristiano je totiž s portugalskou reprezentací na konfederačním poháru v Rusku a není pravděpodobné, že se vyjádří dříve, než po jeho skončení.

Celou situace bude samozřejmě i nadále pečlivě sledovat.