Manchester United je nejlínější tým Premier League! Čísla mluví jasně


4694


Měla to být jízda za titulem, jenže zatím tomu nic nenasvědčuje. Manchester United se trápí. Kde je problém? Dost možná v nasazení. To má parta Josého Mourinha vůbec nejnižší ze všech.

Tři porážky v řadě, až sedmé místo v ligové tabulce. Posily za miliardy včetně Pogby nejsou Red Devils nic platné. “Nemůžu ovlivnit chyby sudích a štěstí soupeře,” vymlouval se José Mourinho po nedělní porážce 1:3 na Watfordu.

Manchester United jsou v dolní části Premier League ujetá Vzdálenost Stolu [Grafika]Chyba je ale zřejmě někde jinde, jak naznačuje statistika, kterou zveřejnil anglický list Mirror. Co ukazuje? Že Manchester je vůbec nejlínější tým Premier League.

Hráči United naběhali nejméně kilometrů ze všech, pouze 526,6. Výrazně lépe jsou na tom i outsideři soutěže nováčci Middlebrough a Burnley.

Maďaři staví luxusní národní stadion! Eden proti němu bude vesnický plácek

Naopak na samotném vrcholu je Liverpool. Náročný styl manažera Kloppa je na hře Reds jasně patrný. Jeho ovečky mají na svém kontě 581 kilometrů, tedy o 55 víc.

Další mač čeká Manchester v sobotu, kdy doma přivítá mistrovský Leicester. A jisté je jedno: proti Vardymu a spol. musí svěřenci Mourinha pořádně dupnout na plyn, jinak je čeká další ostuda.

https://www.youtube.com/watch?v=tBNAiSEWmxY