Manchester United by mohl přijít o 3 skvělé hráče!


1578


V červené části Manchesteru se chystají obrovské změny! Nikdo neví, jestli Louis van Gaal odejde nebo zůstane, ovšem jedno je jisté, proběhne čistka. A nemyslete si, že půjde o nějaké “Béčkové” hráče…


1, Memphis Depay

Jako první pán na holení by měl přijít na řadu Memphis Depay. Tento mladý Holanďan přišel na Old Trafford v roce 2015 a většina fanoušků v něm viděli nástupce slavného Ronalda. Jenže opak je pravdou…

Memphis nevyužil své šance, navíc porušoval životosprávu, a tak skončil pouze na lavičce. A to je důvod, proč by mohl v létě odejít a místo něj by mohl přijít někdo “lepší”.

2, Phil Jones

Dalším na ráně je Phil Jones! Phil se řadí mezi nejlepší stopery v Premier League, ovšem letos se potýká se zraněními a jeho odehrané zápasy by šli na jedné ruce spočítat. Ovšem je fakt, že José Mourinho (který by mohl na Old Trafford dojít) je jeho obdivovatelem, takže tu existuje šance, že by mohl setrvat. Většina odborníků jeho odchod odhaduje na 70%. To je celkem dost, nemyslíte?

3, Marcos Rojo

A zase ty zranění… Marcos Rojo je velmi kvalitní obránce, ovšem i on se potýká se zraněními, kvůli kterým nastoupil v této sezóně jen do 10 utkání, což je opravdu slabé. Navíc Marcos se nedávno vyjádřil, že až mu vyprší smlouva v Anglie, tak by se rád vrátil do Argentiny, konkrétně do klubu Estudiantes de La Plata, kde jeho kariéra započala.

Tak to vypadá na velmi horké chvilky v útrobách Red Devils, myslíte si, že by Manchester United tato čistka prospěla?


https://www.youtube.com/watch?v=X5wWpio6Zag