Manchester musí Pogbovi koupit vilu za 150 mega! Přestěhuje se vedle Zlatana?


13141


Je to lišák a šíbr. Agent Mino Raiola je chlapík, který má hodně ostré lokty. Do smlouvy pro Pogbu propašoval doložku, která rekordní posile zajišťuje luxusní bydlení.

Zlatan ho ve své autobiografii popisuje jako “skvělého tlustého idiota”, což je od něj jistě nejvyšší možná pochvala. Slova uznání pro agenta Raiolu má určitě i Paul Pogba.

Proč? Kromě toho, že z něj udělal přestupem k United nejdražšího fotbalistu světa a vybojoval mu královský plat, tak se postaral i o jeho pohodlí. “Doložka v Pogbově kontraktu uvádí, že mu Manchester musí koupit dům v hodnotě 4,5 milionu liber,” píše anglický tisk.

V přepočtu na koruny to dělá asi 150 milionů, za což se dá koupit slušný dům v některé prominentní čtvrti na předměstí Manchesteru. Třeba v Cheshire, kam se v minulých dnech přestěhoval s rodinkou Ibrahimovič.

U fotbalistů je to vůbec populární místo. Kromě Zlatana tam má své hnízdečko i Wayne Rooney. Je tak pravděpodobné, že Pogba najde novou adresu právě tam. Zatím bydlí Francouz na hotelu.

Nejlepší fotbalové reklamy roku 2016! Hrají: Zlatan, CR7 jako malý prcek, Becks i popeláři

Jak to Raiola jen dělá? Těžko říct. Své vyjednávací schopnosti možná získal tak, že začínal jako pan Nikdo. Nula, která se musela ohánět. Svého času se tento nekompromisní italský agent živil rozvozem pizzy. Teď je superboháč. Jen z přestupu Pogby měl získat přes dvacet milionů eur.