Madridský gigant penězi nešetří! Ve hře jsou zvučná jména! Koho v létě Zidane přivede?

1
2
3
4
5
6
7
8

19590


Letos to stačilo po změně trenéra na finále Ligy Mistrů a druhé místo v La Lize, na stadionu Santiaga Bernabéua se ale žádá více! Nový trenér Zinedine Zidane tak dostane takřka neomezené finanční prostředky (jak už je v Realu zvykem) na posílení kádru – otázkou je, kde začít. Z kola ven totiž budou muset někteří hráči Bílého baletu, protože jinak by kádr nabyl až zbytečně obsáhlých rozměrů – pryč mají namířeno například Mateo Kovačič, James Rodríguez, zájem je o stopera Varaneho a v klidu nemůže zůstat ani španělský talent Isco.

Rozhodně je potřeba posílit post hrotového útočníka, kde je Karim Benzema zcela osamocený a nemá za sebe žádný dostačující back-up. Rozhodně se tak Zidane bude na přestupovém trhu poohlížet právě po takovém hráči. Na stoperu už pomalu stárne Pepe a v obraně nepřesvědčil ani krajní bek Danilo, takže i zadní řady budou na pořadu dne.

Faktem je, že na koho si Zidane ukáže, toho s velkou pravděpodobností dostane – na přestupovém trhu tak bude v létě už jenom kvůli tomu pořádně živo. Na dalších stránkách se můžete podívat, kdo by se mohl stát novým spoluhráčem Ronalda a spol..