Machr CR7! V pokeru vyhrál pro charitu balík, smetl známého herce

1
2
3
4
5
6

16289


Umí skvěle pravou, levou i hlavou. A překvapivě dobře mu to jde i s kartami. Cristiano Ronaldo má kromě fotbalu mimořádný talent také na poker, ve kterém vyhrál balík. Pro potřebné.

CR7 se zúčastnil série pod hlavičkou Pokerstars, ve které vystupují jen celebrity. Akce má jediný cíl – získat peníze pro organizaci Save the Children. A Portugalec to dokázal.

Chceš být jako CR7? Víme, jak na to!

Kamenná tvář, občas úsměv a nakonec velký triumf. Ronaldo v heads-upu smetl herce Aarona Paula, který si zahrál v seriálu Breaking Bad. Pro charitu tak vykarbanil asi půl milionu korun.

“Konkurence a tlak, to je to, pro co žiju,” líčil po výhře šťastný Ronaldo. “Jsem z vítězství nadšený, Aaron hrál opravdu dobře. Ale měl jsem lepší karty,” dodal CR7.

Ronaldo slaví po uvedení skóre úroveň v zápase poté, co Paul brzy se ujal vedení

Opora Realu Madrid slavila díky páru jacků, zatímco soupeř v závěrečné hře all-in držel jen dvě šestky. “Ronaldo je legenda. Je nejlepší v tom, co dělá. Vážně jsem chtěl vyhrát, ale nedá se nic dělat. Stejně to byla super zábava a bylo skvělé s Ronaldem hrát,” usmíval se po porážce Paul.

Kromě CR7 se turnaje zúčastnil i Neymar, další herec John Bonega (Star Wars) nebo světová misska Mireia Lalaguna Royo. Byl to ale právě CR7, kdo zanechal největší dojem.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Není to zdaleka poprvé, kdy Ronaldo pomohl potřebným. Pravidelně vypisuje tučné šeky charitě nebo daruje krev. V minulosti poslal téměř 200 milionů korun do Nepálu, který zasáhlo silné zemětřesení, při nedávném požáru na rodné Madeiře pak slíbil místním finanční pomoc.

Další snímky z heads-upu najdeš na následujících stránkách