Loupež století? Arsenal chce k Vardymu také druhou hvězdu Lišek, Mahreze!


13014


Arsenal se zdá být při chuti. Wenger našetřil Gunners za ta léta docela tučný obnos peněz, a teď je zřejmě ten pravý čas zainvestovat.

Přestup Vardyho je na spadnutí. Vše už je prakticky domluveno, smlouva nachystána, podmínky projednány. Jelikož Arsenal využil výstupní klauzuli za 20 milionů liber, Leicester už nemůže říct ne. Rozhodnutí je pouze na Vardym. Ten by se měl vyjádřit v nejbližších hodinách či dnech.

Každopádně, tím celá věc nekončí. Arsenal má mnohem větší plány. V případě podpisu Vardyho chce uplatnit výstupní klauzuli také na Mahreze. Částka by se měla pohybovat v podobných hladinách jako u Vardyho. Pokud by vše klaplo, byl by to majstrštych a Wenger by po létech šetření pořádně práskl do přestupových koní. Tohle by byla opravdu loupež století.

Ale proč chtějí i Mahreze? Vardy jim nestačí?

Nestačí! Oba dva jsou skutečně kvalitní fotbalisté, ale pokud se sejdou společně na jednom hřišti, tak je to opravdu fičák. A toho jsou si dobře vědomi právě v Arsenalu. S takovým útokem, podporovaný Özilem a Sanchezem by byl boj o titul reálnější jako třeba tuto sezónu, kdy se velmi často stávalo, že skvělé přihrávky končily na Giroudovi. Ten jich totiž využil jenom zlomek.