Loučení legendy! Ibrahimovič předvedl “one man show”, diváci mu tleskali vestoje, hřiště opustil bez střídání

5
6
7

21916

V posledním kole Ligue 1 se v Parc de Princes loučil Zlatan Ibrahimović s fanoušky PSG. Ti mu na jeho počest začali aplaudovat vestoje v 10.minutě značící jeho číslo na dresu.

Dlouho netrvalo a za toto gesto je odměnil gólem. A že to bylo zakončení elegantní. Místo nohy tentokrát nastavil svou hruď a od ní míč putoval do branky. Do poločasu zvýšil na 2:0 ještě Lucas Moura.
Po změně stran navýšil Marquinhos po dělové ráně Ibrahimoviče z přímého kopu. V závěru zápasu přidal ještě jednu branku a měl tak prsty ve všech gólech PSG. Na konci utkání ještě opustil za potlesku hřiště zcela bez střídání a v doprovodu svých dětí, jenž měly na zádech jména “Legend” a “King”.

Podívejte se jak se dostalo Zlatanovi pocty a na branky z utkání na dalších stranách: