Loňských 20 přestupů jim nestačilo?! Watford prahne po hvězdě Premier League!


1917


Nový zaměstnavatel italského kouče Mazzarriho by rád pokračoval v neskutečné sérii nákupů z loňské sezony. Hornets chtějí přivést hráče, který byl před půlrokem jednou nohou na White Hart Lane.

Jedná se o forvarda West Bromwiche Saida Berahina. Útočníkovi, ceněnému transfermarktem na 15 milionů €, radili v lednu fotbaloví experti napříč Anglií, aby neprohloupil a přestoupil do Tottenhamu. Po velmi zamotaném příběhu ale rodák z Burundi nakonec v týmu Tonyho Pulise zůstal. Právě kouč, o kterém je známo, že nemá zrovna nejlepší vztahy s majitelem Spurs Danielem Levym, zřejmě sehrál v otázce Berahinova přestupu velmi důležitou roli.

Do vypršení smlouvy zbývá hráči, kterému se v minulé sezoně nepovedlo navázat na předchozí ročník a vstřelil “jen” sedm branek, pouze jedna sezona a tento fakt jen a jen umocňuje vážnost spekulací o přestup.

Watford už údajně učinil nabídku, ale pozadu nejsou ani Leicester (horlivě se spekuluje o odchodu Vardyho). Lednovou nabídku Tottenhamu, která obsahovala údajně až 32 milionů €, Baggies odmítli. Uvidíme, kam zajdou letos.