LIVERPOOL se chce stůj co stůj zbavit STURRIDGE. Zájem má překvapivě i tento VELKOKLUB!


4225


Daniel Sturridge po skvělých úvodních dvou sezonách v Liverpoolu narazil na zdravotní problémy, které jej pravidelně trápí už třetím rokem. Krátce před Vánocemi se dostal ze zranění lýtka, ale stejně moc často nenastupuje. Poslední ligový zápas jakožto člen základní sestavy zaznamenal Sturridge v půlce října. Jak to s ním bude po sezoně?

Nejkrásnější brankářský zákrok sezóny? Bývalá hvězda Premier League vytáhla opravdu parádní kousek

Jürgen Klopp by rád prodal 27letého forvarda za 35 milionů eur, což by byl více než dvojnásobek částky, za kterou přicházel na Anfield Road z Chelsea. Zájemcem o služby Sturridge, který by byl zároveň ochotný tuhle sumu vyplatit je francouzské PSG.

To ale podle Daily Mirroru preferuje hostování. Důvodem je samozřejmě nespolehlivost jeho zdravotního stavu. Ve hře jsou tak i další zájemci o koupi rodáka z Birminghamu. Jsou jimi další kluby z Premier League.

Jedná se konkrétně o Stoke City a West Ham. Případný přestup Sturridge právě ke Kladivářům by určitě snesl nemálo ironických poznámek z Twitteru, neboť forvard Liverpoolu by byl náhradou za jiného oblíbence doktorů po celých ostrovech – Andyho Carrola, jehož se chystají Hammers v létě prodat.

Sturridge má v Merseyside smlouvu do června 2019. Jeho tržní hodnota, která má momentálně klesající tendenci činí podle Tranfsermarktu 22 milionů eur.