Legenda se vrací! Lamparda láká Chelsea, stačí jen podepsat


4833


Za mořem si odkroutil něco přes rok. Teď se vrací domů, na Ostrovy. A vypadá to, že Frank Lampard zamíří tam, kde to zná vůbec nejlépe – do Chelsea.

Je konec. Legendární anglický záložník ukončil svou misi v MLS v dresu New Yorku City. Sotva své rozhodnutí veřejně oznámil, vedení Chelsea zpozornělo.

Red Bull Londýn? Vlastník Lipska chce umělý klub i v Premier League!

Podle anglického tisku je pravděpodobné, že Lampard se vrátí na Stamford Bridge, kde odehrál třináct sezon. “Chelsea mu dá nabídku, aby se mohl vrátit,” píšou anglické Timesy.

Lampard má sice osmatřicet let, ale stále je ve formě. V americké lize zaznamenal patnáct branek. Jenže pokud laso od svého bývalého klubu přijde, v modrém dresu podle všeho střílet branky nebude.

Nový Ronaldo? Bez šance, nikdo jako já tady už nebude, říká sebevědomě CR7

Blues ho prý vidí v jiné než hráčské roli. “Buď se stane koučem, nebo vyslancem klubu,” dodává ostrovní list s tím, že zatím není jasno, jestli Lampard nabídku přijme.

Bývalý reprezentant Albionu možná cítí, že na to, aby kariéru definitivně ukončil, je stále ještě brzy. “Pustím se do další kapitoly své kariéry, detaily prozradím velice brzy,” napsal na Instagramu Lampard.

https://www.youtube.com/watch?v=RI8yRkYhXAA