Léčba PlayStationem začíná! Henry zavádí u Belgie nové pořádky


13334


Jaký bude Thierry Henry trenér? Zatím to vypadá, že hodně odlišný od ostatních. U belgického nároďáku zavádí netradiční metody.

Francouzská legenda se ujala minulý měsíc společně s Robertem Martínezem reprezentačního výběru Belgie. De Bruyne a spol. rychle zjistili, že teď bude vše jinak.

Hlavně Henry coby asistent má svérázné způsoby, jak dostat hráče do pohody. Naprosto běžně hraje se svými svěřenci videohry.

“Pořád se o nás zajímá a často s námi mluví,” líčil nadšený útočník Romelu Lukaku. “Občas přijde jen tak na čaj nebo hraje s týmem na PlayStationu,” pochvaloval si střelec Evertonu.

Chceš kopny jako Pogba? Mrkni sem!

Henry podle něj přesně ví, co dělá. A hráči mu naslouchají. “V komunikaci je výborný. Můžu vás ujistit, že vždycky každý poslouchá, když právě Henry mluví,” dodal Lukaku.

Ani klasické trenérské metody nejsou Henrymu cizí. Když Belgie v přípravě na kvalifikaci MS doma podlehla 0:2 Španělsku, Francouz trápil své svěřence dvě hodiny před videem.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Proč tak dlouho? Do posledního detailu rozebíral chyby, kterých se hráči dopustili. “Pozorně jsme koukali. Trvalo to dlouho, ale bylo to skvělé,” poznamenal Lukaku.

Jak se zdá, mělo to smysl. Belgie v úvodním kvalifikačním utkání v pohodě vyhrála na Kypru 3:0. A Lukaku se trefil hned dvakrát.

https://www.youtube.com/watch?v=50XJ9yrk7jA