Krutý trest pro hráče Barcelony! Jedna z jejich největších hvězd by mohla dostat tvrdou stopku


5748


Barcelona má už delší dobu problém s nestabilní obranou, který dost často chybuje. A rozhodně to nebude jediný problém, kterým se teď bude španělský gigant zaobírat…

Barcelona se dohodla na ukončení smlouvy s Lionelem Messim

Španělská fotbalová disciplinární komise k dnešnímu dni otevřela vyšetřování barcelonské stálice Gerrarda Piqueho za jeho pozápasové poznámky směrem k hlavnímu sudímu Fernandezi Borbalanovi, kterého kritizoval po zápase s Villarreal.

Výkon hlavního sudího byl naprosto ubohý. Nechápu, jak nemohl písknout dvě jasné penalty. Bruno dal minimálně dvakrát jasnou ruku. Měl by se nad sebou zamyslet,” nešetřil kritikou obránce Barcelony.


Na tuto kritiku okamžitě zareagoval disciplinární komise, která zvažuje velmi tvrdý trest. Piqué by si mohl nezahrát až pět zápasů!

Chceme tvrdě zakročit proti urážení rozhodčích. Jsou to také jen lidé a chybují. Není důvod je takto urážet. Proto budeme požadovat ty nejtvrdší možné tresty. Kdybychom tak neučinili, mohlo by se stát, že nám všichni zkušení rozhodčí utečou do jiných zemí,” reagovalo vedení španělské fotbalové asociace.