Krutá stopka pro Juventus! Výbuch italského mistra může mít obrovsou dohru

1
2
3

2127


Juventus zatím letos poměrně jasně kráčí k tomu, aby loňský titul obhájil. V lize je první, má čtyřbodový náskok na AS Řím i AC Milán, má nejlepší obranu v lize a jeho útok patří do nadprůměru. Ofenzivu navíc táhne rozený střelec Higuaín, který je se sedmi góly na šestém místě tabulky střelců. O víkendu však Stará dáma tvrdě narazila.

 Manchester City chic vyhodit svého nejdražšího hráče

Tři body by tolik nechyběly…

Že desátý Janov nastřílí Juventusu tři góly, to by si před utkáním nevsadil asi ani blázen. Že na to Turín nedokáže zareagovat a padne, to by byla ještě větší sci-fi. Ovšem, stalo se. Výběr trenéra Massimiliana Allegriho se od začátku musel potýkat s komplikacemi v sestavě, kterou musel kouč lepit, jak se jen dalo.


Do zápasu nemohl poslat ani Dybalu, ani Barzagliho nebo kanonýra Higuaína (který naskočil až do druhé půle a bylo znát jasné oživení). Bohužel pro Turín se v průběhu utkání zranili také Bonucci a posléze i Dani Alves. Výsledek? Juventus dohrával v deseti lidech, a i přes trefu Pjaniče těžko mohl pomýšlet na obrat. Vzhledem k ostatním výsledkům by ztráta bodů tolik nebolela, otázka však zní, co dál.

Juventus hoří jen díky jedné nepříjemnosti ->