Krmenčík krásným lobem přes Bičíka pečetil Sparťanskou noční můru! Plzeň přejela Spartu

1
2

3465

Dvě penalty, na každé straně po jedné. Spousta útoků, běžeckých soubojů a fotbal nahoru dolu. Tak by se dal shrnout zápas jara mezi Spartou a Plzní. Tím kdo nakonec slavil byla Plzeň. Výsledek hovoří za vše.

Hned z úvodu utkání se kopala penalta, kterou bezpečně proměnil Ondřej Vaněk. Pokutový kop přisoudil rozhodčí také domácímu týmu. Jenže Bořek Dočkal šanci na srovnání skóre odmítl a přestřelil bránu.

První poločas nabídl aktivitu ze strany Plzně, jenže byla to Sparta, která vsítila branku. Ta však nebyla uznána, protože Krejčí stál v ofsajdu. Druhá půle už byla buď a nebo.

Aktivitu přebrali domácí, kteří se ještě snažili o otočení nepříznivého výsledku a o malou šanci na boj o ligový titul. Jejich naděje jim však sebral šest minut před koncem Krmenčík, který dával z protiútoku na 2:0 pro Plzeň. Nakonec si Krmenčík připsal i druhou branku, když nádherně přeloboval brankáře Bičíka. Konečný stav tedy Sparta 0:3 Plzeň.