Krásné gesto příznivců Liverpoolu! Umírající fanynka se díky nim poprvé podívá na Anfield


3612


Nezbývá jí moc času. Možná měsíc, možná i méně. Před smrtí má jediné přání: na vlastní oči vidět hvězdy svého milovaného Liverpoolu. Díky fandům se Marii Wrightové splní.

Sedmašedesátileté důchodkyni z Irska, oddané fanynce Reds, diagnostikovali rakovinu plic v pokročilém stádiu. Už jí není pomoci. A její rodina se rozhodla jednat a splnit jí poslední přání.

Nikdy totiž nebyla na Anfield Road, svatostánku Liverpoolu. Zápasy hltá jen v televizi. Teď už ví, že ji čeká životní zážitek.

Rodina s ní nejprve chtěla zajet na utkání proti Sunderlandu na konci listopadu, jenže podle lékařů se podzimu nemusí dožít. Její děti tak založily stránku na Facebooku s žádostí o pomoc, aby pro mámu získaly vstupenku v nejbližším možném termínu.

Podařilo se. Ozvala se skupina irských fandů Liverpoolu. Obstarala pro ni nejen lístek, ale i letenku. “Je to neuvěřitelné gesto,” líčila nadšená dcera nemocné fanynky Janice.

Paní Wrightová se poprvé projde po stadionu Liverpoolu už tuto sobotu, kdy doma Liverpool hostí mistrovský Leicester. “Musí chodit s holí, ale určitě to zvládne,” nepochybuje její dcera.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

K dokonalému zážitku už bude chybět jen “drobnost” – aby potkala některého hráče a hlavně pak charismatického manažera Kloppa. “Doufejme, že se jí to nakonec splní. Myslím, že do Kloppa je zamilovaná,” dodala Janice Wrightová.