Kouč Simeone skončí v Atléticu! Vrátí se tam, kde to dobře zná


5552


Jestli k tomu dojde, bude to přestupová bomba. Kouč Atlética Diego Simeone totiž chystá odchod z Madridu. Cíl? Inter Milan, píše italský tisk.

Argentinský trenér je na stadionu Vicente Calderóna za boha. Z Atlética vytvořil kolos, který vyhrál La Ligu a dvakrát se prodral až do finále Ligy mistrů. Jenže nic netrvá věčně…

46letý kouč se chce vrátit tam, kde to důvěrně zná – do milánského Interu. “Diego Simeone opustí Atlético Madrid v roce 2018 a zamíří do Interu,” tvrdí server Football Italia.

Chceš kopny jako Pogba? Mrkni sem!

Že je to výmysl bulváru? Možná že ano, každopádně Simeone má k Interu vřelý vztah. A jeho odchod k Nerrazurri by dával smysl.

Výsledek obrázku pro diego simeone inter

V Interu působil v letech 1997 až 1999 a pomohl mu coby klíčový muž základní sestavy k výhře v poháru UEFA. “Stát na lavičce Interu? To by byla čest,” říkal v minulosti Argentinec.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Simeone by měl v Atléticu odkoučovat podle Football Italia minimálně aktuální a příští sezonu. Právě od ročníku 2017/2018 otevře Atlético nový stadion a on chce být u toho. Pak už by měl nabrat směr San Siro.

“U nás je vždycky vítán. Vím, že se jednoho dne vrátí, jsem o tom přesvědčený,” nechal se slyšet před pár týdny legendární Javier Zanetti, který v Interu působí jako viceprezident.