Kontaktovali mě, abych převzal Leicester. Sám Ranieri mě doporučil, prozradil zkušený anglický kouč


5372


Tak to vypadá, že se náhrada za Ranieriho najde dříve, než se původně čekalo…

Dočkáme se dalšího zrádce? FC Barcelona připravuje oficiální nabídku na nespokojenou hvězdu Realu Madrid!

Vyhazov zkušeného italského kouče přišel jako rána z čistého nebe. Málokdo by čekal, že se Lišky rozloučí se svým kormidelníkem už po deseti měsících od zisku titulu, ale stalo se tak.

Nyní však nastává otazník nad tím, kdo jej v roli manažera Leicesteru nahradí. Jako první přišel v úvahu zkušený italský kouč Roberto Mancini, který již dříve působil v anglické lize, kdy vedl Manchester City.

Ten však angažmá v Leicesteru odmítl s tím, že si chce užívat zaslouženého volna po “propadáku” s italským Interem Milán.


A tak se okamžitě objevilo jméno dalšího kouče, který by mohl převzít Vardyho a spol. Tím vyvoleným by se měl stát Alan Pardew, který byl v nedávné době propuštěn ze služeb londýnského Crystal Palace. Nejpeprnějším na tom všem je však fakt, že právě Pardewa doporučil Ranieri jako svého nástupce.

Bavil jsem se s Claudiem o jeho odchodu z klubu. Bylo to pro mě opravdu zarážející, že se jej zbavili, nechápu to. Řekl mi, že když opouštěl klub, doporučil mě jako budoucího manažera. Bylo by mi opravdu velkou ctí vést klub, který v nedávné době získal titul,” prozradil Pardew.

https://www.youtube.com/watch?v=lUCtvuPzgU0