Konec Zlatana Ibrahimoviče v Manchesteru United? Ne tak docela… Mourinho promluvil


4180


Anglický fotbalový klub Manchester United nevyloučil opětovné angažování útočníka Zlatana Ibrahimoviče. Jak to s ním tedy vypadá?

Švédský kanonýr vletěl do Premier League jako drak. Jeho řádění ovšem zastavilo zranění kolene v Evropské Lize. Kvůli tomuto zranění s ní také vedení klubu odmítlo prodloužit kontrakt a Zlatan se tak stal volným hráčem.

” Proč bychom do prosince nemohli počkat? Mezitím i tak nebude k dispozici. Komunikujeme a měníme naše nápady, Vyjádřil se k situaci kouč Mourinho

Švédská legenda nastoupila v minulé sezóně za Manchester 46x a připsala si 28 branek. Podle jeho agenta Mina Raioly zůstane Zlatan v Evropě. I když o jeho služby jeví velký zájem klub z americké MLS. A to přesněji Los Angeles Galaxy.

 Chceme, aby se rozhodl sám. Dali jsme mu prostor a čas na rozhodnutí. Není spokojen s tím, jak se pro něj skončila sezóna. Sám si dal výzvu, že chce zůstat hrát na co nejvyšší úrovni. Otevřeli jsme mu dveře, aby se za pomoci našeho realizačního týmu dal dohromady. Rozhodnutí je na Zlatanova agentovi a výkonném místopředsedovi panu Woodwardovi, ” Citovala trenéra Rudých ďáblů televize BBC