Konec Škrtěla v Liverpoolu?! Podle britských médií už to má slovenský bek spočítané

2067

Liverpool v nědělním zápase proti Southamptonu prohrál 2:3. A podle portálu ThisIsAnfield.com za to může právě slovenský kapitán reprezentace.

Svěřenci Jürgena Kloppa měli zápas ve svých rukou, vždyť od 22. minuty vedli už 2:0. Nakonec však odjeli domů s prázdnou. Velkou měrou k tomu pak měl přispět právě slovenský obránce.

Portál ThisIsAnfield.com mapující liverpoolský klub kritizuje výkon Škrtěla, který nastoupil do utkání ve 46. minutě za zraněného Lovrena. Hned za tři minuty se pískala penalta. Kdo ji asi zavinil? Škrtěl!

“Jedenatřicetiletý hráč nevyhrál ani jeden souboj, nezablokoval ani jednu střelu, nepřerušil ani jednu přihrávku, vytvářel paniku v cele obraně a byl žalostný jak při vyrovnávacím gólu na 2:2, tak zejména při vítězném gólu Maného,” shrnul výkon liverpoolský portál.

Všechny góly ze zápasu, i Škrtělovy minely, můžeš sledovat zde.

Pro Martina Škrtěla to byl první ostrý zápas za A-tým po jeho zranění. Rozehrával se v liverpoolské juniorce a ani tam se mu bůhví jak nedařilo. Minulý zápas byl vyloučen po dvou žlutých kartách a i díky tomu jeho juniorští spoluhráči padli v poháru s West Hamem.

Video ze zápasu juniorky, kde nevybíravě skluzem sundal mladíčka a dostal červenou sleduj zde.

“S přicházejícím Joelem Matipem, jsou Škrtělovy dny v klubu spočitané,” dodává portál, “a to je ještě v týmu Kolo Touré!”