KONEC! Cavani nedal tutovku a Uruguay vypadla! Suárez si nezahrál ani jeden zápas a pěkně zuřil

1
2
3

18826

Pořádný propadák. Tak by se dalo nazvat působení Uruguaye na Copa America. Každý turnaj patří tento stát mezi ty nejlepší, letos nemá po dvou zápasech ani bod. To znamená, že se s turnajem loučí. Nic na tom nezmění ani případná výhra v posledním třetím utkání ve skupině.

Přitom stačilo tak málo. Cavani měl ke konci zápasu s Venezuelou vyrovnání na kopačce, ale z ideální pozice těsně minul. Kanonýr jeho parametrů takovou příležitostí obvykle nepohrdne, avšak tentokrát to prostě nesedlo a Venezuela vyhrála 1:0.

Tento fakt neunesla hvězda Barcelony Suárez. Na turnaji si vinou zranění nezahrál ani minutu. Proti Venezuele už chtěl hrát, aspoň pár posledních minut, ale trenér byl proti. Suáreze to pěkně rozčílilo a začal vyvádět.