Konec Buffona v Juventusu? Našel si svého nástupce! Stane se jím neznámý mladík, který svými výkony dobývá Britské ostrovy

1
2

22329


Po světě internetu pluje zpráva, která rozesmutnila spoustu fanoušků kvalitního fotbalu. Brankářská legenda Gianluigi Buffon si našla svého nástupe. Znamená to jeho odchod z Turína?

Nechci hrát za klub, který na mě se*e, prohlásila hvězda Realu

A vybral si opravdu zajímavě! Většina fanoušků si myslela, že se jeho nástupce, jak v reprezentaci, tak i v Juventusu, stane mladá hvězda AC Gianluigi Donnarumma. Tomu je teprve sedmnáct let a již nyní je neochvějnou jedničkou milánského AC!


Jenže vše je nakonec jinak. Podle Gigi si totiž našel svého nástupce v Anglii, konkrétně v druholigové Aston Ville. Konkrétně se jedná o jedna jednadvacetiletého odchovance Manchesteru United Pierluigi Golliniho, který momentálně působí jako jednička Villans. Sám Buffon se na něj byl podívat, a z jeho výkonů byl opravdu nadšený.

Jednou budu muset odejít, to je mi jasné a klub si už za mě hledá náhradu. Jedno je však jisté. Lepšího brankáře než jsem já nenajdou (smích), zavtipkoval legendární Gigi.

Gollini má před sebou zářivou budoucnost ->