Komentátor šílel radostí, když dával Island gól v nastavení! Takhle se má slavit za mikrofonem

1
2

4969


Tohle byla opravdová nefalšovaná radost v přímém přenosu. Ano, bylo jí trošku moc (pán asi zešílel). Jako komentátor profesionál musí člověk ovládat své emoce. Když však hraje Váš národní tým, jde všechno tohle stranou. Takhle vypadal komentátor v nastavení zápasu Island – Rakousko. Máme pro Vás záběry toho, jak se raduje v sektoru s ostatními komentátory.

Navíc si představte, že národní tým jde v poslední minutě nastavení do protiútoku a vsítí branku, která ho posouvá dále ze skupiny ME. Přesně tohle se stalo Islandu. Maličká země s kapacitou obyvatel pouhých 400 000 lidí dokázala neuvěřitelný fotbalový úspěch. Vůbec celá skupina F na EURO 2016 je velkým překvapením.

Islandu se podařilo brankou v nastavení postoupit na vůbec pro ně historicky prvním ME ze skupinové fáze. Jejich národní celek skončil na druhém místě. Vše se rozhodlo v poslední minutě závěrečného boje základních skupin. Island šel v 90+2 min do protiútoku. Podívejte se, jak to celé dopadlo a jaký dopad to mělo na komentátora již od zárodku velké šance.

 

Na další stránce se podívejte, jak vypadal samotný komentátor v přímém přenosu.