“Kdybych věděl, že nebudu hrávat, tak bych sem nikdy nepřestoupil. Byla to chyba,” tvrdí hvězda Liverpoolu


8227Když přišel do Liverpoolu myslel si, že bude pro trenéra volbou číslo jedna, jenže opak je pravdou…. Většinou pouze leští lavičku nebo nastupuje jako náhradník na posledních pár minut. To je důvod, proč se útočník Christian Benteke cítí Liverpoolu velmi frustrovaný a začíná být nešťastný.

Belgický reprezentant zdůraznil, že nechápe, proč ho Jurgen Klopp nestaví v zápasech. “Nikdy bych s Liverpoolem smlouvu nepodepsal kdybych věděl, že pro vedení nebudu jasnou útočnou jedničkou,” řekl pro deník Mirror Sport.

Pětadvacetiletý útočník přišel do Liverpoolu v roce 2015, když přestoupil z Aston Villy, kde byl nejlepším střelcem. A nepřestoupil za nějaké drobné. Vedení Liverpoolu si muselo sáhnout hluboko do kapsy, stál totiž 41 milionů eur.

V této sezóně nastoupil v základní sestavě jen do šesti zápasů, což je na hráče s takovou cenovkou opravdu málo. “Od té doby, co hraji fotbal v Anglii, jsem ještě nikdy nebyl tak dlouho na lavičce náhradníků. Opravdu mě to moc mrzí. Ještě nikdy jsem nebyl tak moc připravený, jako jsem teď. Navíc nechápu, proč chce trenér kupovat někoho z Dortmundu, když tu má mě. Mě akorát ignoruje,” přidal kritiku na hlavu kouče Liverpoolu Kloppa.

I tak chce tento belgický bojovat o své místo v základní sestavě Jurgena Kloppa. To je hlavní důvod, proč v zimním přestupovém období odmítl nabídky z Číny a West Hamu. “Ještě jsem nedostal příležitost abych ukázal co ve mně opravdu je. Chci vedení ukázat, že za mě nezaplatili 41 milionů zbytečně,” dodal Benteke.