Kde mám bazén? Zlatan se naštval, utekl do hotelu pro hráče City!

1
2
3
4
5

22341


Když není po jeho, je zle. Zlatan je prostě Zlatan. Švédský samorost se s ničím nemaže. A ukázal to už i ve svém novém působišti Mancheteru United.

Ibra si po svém příchodu z PSG na Ostrovech teprve zvyká. Jiná mentalita, odlišný fotbal, náladové počasí. S tím vším se musí poprat. Jenže je tu jedna věc, kterou jen tak nepřejde – chybějící bazén!

Zlatan se usadil společně s manželkou Helenou a dětmi v pětihvězdičkovém manchesterském hotelu Lowry, který využívají při soustředění i borci United. Je to úžasný komplex s prosklenou fasádou na břehu řeky Irwell, kde vás noc vyjde na půlku výplaty. Co na něj Ibra? Už je pryč.

Ibrahimovic se odhlásil z Lowry hotel, který je často používán Manchester United

Hotel má skoro všechno, jen ne pořádný bazén. To Zlatan nehodlal trpět! “Švédský útočník se přestěhoval s manželkou Helenou i dětmi. Hotel bez bazénu je pro něj nepřijatelný,” píše anglický tisk.

Zajímavé je, že Švéd společně s famílií zvolil jiný pětihvězdičkový hotel Radisson Blu. V něm totiž běžně přespávají hráči konkurenčního City. Až si Ibra půjde ráno dát dvě délky, možná poklábosí s Kompanym nebo De Bruynem…

Zlatan ale ani tady dlouho nevydrží. I když má kontrakt jen do konce letošní sezony, hledá pro rodinku vhodný dům na předměstí Manchesteru. Samozřejmě, bazén je podmínka.

Fotky Zlatanova nového hotelu najdete na dalších stránkách…

No need to get in shape, I stay in shape. Hard work pays off. @azsportswear #itsnotaboutthegear #imcoming

A video posted by IAmZlatan (@iamzlatanibrahimovic) on