Jste bez internetu, rozhodl Guardiola. Hvězdy City si musí víc povídat


10064


Vždycky může být hůř, mnohem hůř. Své o tom vědí i hráči Manchesteru City. Přísný kouč Pep Guardiola totiž přitvrzuje. Vydal další zákaz.

Španěl před časem zatrhl hráčům Citizens některé džusy a tučná jídla včetně oblíbené pizzy, pak přikázal, že si jeho svěřenci musí hlídat váhu, jinak nebudou hrát. Jenže to není všechno…

Obránce Pablo Zabaleta se pro argentinskou televizi TYC Sports rozpovídal o tom, že Guardiola svým ovečkám dokonce zakázal internet. “Nutí nás, abychom snídali i obědvali společně, přičemž wifi je vypnutá. Jsme odříznutí od internetu, drží nás v izolaci,” postěžoval si Zabaleta.

Komu fandí celebrity? Stallone miluje Everton, James Bond drží pěsti Reds

Guardiola prý nesnáší, když se hráči mezi sebou nebaví, poslouchají hudbu nebo surfují na síti. “Ale na druhou stranu, on je jedním z nejlepších, můžeme se hodně naučit,” doplnil chápavě Argentinec.

Výsledek obrázku pro guardiola training

Španěl je posedlý dokonalostí. Všechno musí být “tip ťop”. Pro úspěch je schopný udělat cokoliv. Dokazoval to už v Bayernu a Barceloně.

SROVNÁNÍ: Auta Messiho vs. auta CR7. Kdo má luxusnější káry?

V Barce nechal dokonce sledovat některé hráče, jak se chovají ve volném čase. Třeba obránce Piquého kvůli jeho vztahu s popovou zpěvačkou Shakirou. V klubu museli kvůli nedodržování životosprávy skončit například Deco a Ronaldinho.

A v Bayernu? Tam se Guardiola se svými podřízenými taky nemazlil. Pokutou trestal téměř jakýkoliv prohřešek. Pozdní příchody, extravagantní oblečení, telefonování v tréninkovém centru nebo špatný jídelníček. Německá média překřtila jeho seznam zákazů na “Guardiolův katalog trestů”.