Jsme jako bratři, chlubí se Neymar. Mladík Jesus do puntíku zkopíroval jeho kérku


12338


Nastoupí vedle se na hrotu, cíl – výhra Brazílie. Neymar a obletovaný mladíček Gabriel Jesus budou mít na OH v Riu ještě jedno společné: stejnou kérku!

Hvězda Barcy se před startem olympijského turnaje pochlubila na svém Instagramu zajímavou fotografií. Snímek ukazuje Neymarovo tetování na lýtku a kérku jeho spoluhráče z repre Gabriela Jesuse na předloktí.

Co je na tom zvláštního? Malůvky jsou to téměř do posledních drobností totožné…

Oba chlapíci se pyšní na kůži obrazem malého klučiny, který drží v ruce míč, zírá na favely a sní o velké kariéře. “Co to má znamenat?” ptají se fanoušci.

Neymar a Brazílie týmový kolega Gabriel Ježíš předváděl své tetování na Instagram

Odpověď jim sice Neymar na sociální síti nedal, ale kdo se opičil, je jasné. Útočník Katalánců si ji nechal udělat loni v prosinci, to střelec Palmeiras teprve v minulých dnech. “Tohle tetování mi připomíná, z jakých poměrů pocházím. A taky to, jakou cestu jsem za poslední léta ušel,” vysvětloval v minulosti Neymar, co ho k tetování vedlo.

Je pravděpodobné, že Jesus to cítí podobně. Stejně jako to, že jde o práci jednoho a téhož tatéra. Mladá brazilská hvězda možná navíc urazí stejnou cestu jako právě její idol.

Devatenáctiletý útočník patří v zemi samby k největším talentům, kterému odborníci předpovídají velkou budoucnost. Po OH nabere směr Evropa, koupil ho Manchester City.