‘Jsem tu spokojený a všechno ostatní jsou lži,’ šokuje BRAVO! Jaká je jeho budoucnost?


1507


Chilský gólman Manchesteru City Claudio Bravo se rozhodně odmítá vzdávat. Alespoň to tedy vyplývá z jeho reakcí na čím dál častější dotazy novinářů na jeho odchod z Etihad Stadium.

VIDEO: Kam ten svět spěje?! Sudí nasimuloval hlavičku a hráče ihned poslal do sprch

33letý gólman, který vloni přišel za 18 milionů eur z Barcelony, aby nahradil Joea Harta, na tom není letos úplně nejlépe, co se formy týče a v poslední době to platí i o jeho psychické stránce. Přesto se Chilan nevzdává a i přes absenci v Premier League od 21. ledna věří, že jeho účinkování v Manchesteru nebude mít jen ročního trvání.

Bravo was the man brought in to replace dumped Joe Hart but the England keeper is sorely missed

“Že si hledám nové angažmá a chci odejít? To jsou všechno lži, nic z toho není pravda,” dává Bravo jasně najevo svůj aktuální postoj k možnému odchodu. “Jsem v Anglii šťastný stejně jako moje rodina. 

“Informace o tom, že mám problém, protože v poslední době nehraji, často vycházely z různých nepravdivých spekulací, o kterých já nic nevím,” říká Bravo. Ten byl v poslední době atakován různými články na bulvárních serverech, stejně jako posměšnými obrázky a narážkami na sociálních sítích.

“Novináři napsali spoustu nesmyslů. A to třeba, že jsem si musel najít psychologa nebo anglického lektora, abych se tu lépe adaptoval,” uzavírá Bravo. Ten za poslední 2 měsíce zasáhl do hry jen třikrát, a to v zápasech FA Cupu.

Ve dvojutkání proti Huddersfieldu a čtvrtfinále s Middlesbroughem inkasoval dohromady jednu branku a pomohl Citizens k postupu do semifinále, kde se střetnou ve Wembley s Arsenalem.