John Terry přestoupí k londýnskému rivalovi, prozradila legenda Premier League


5521


Dokážete si představit londýnskou Chelsea bez zkušeného beka Johna Terryho? Ne, tak si zvykejte! Přestoupí totiž k jednomu z největších rivalů…

Do Realu bych se už nikdy nevrátil, nikdy, prohlásila legenda Pusinek

Internetový denik Talksport.com dnes přinesl opravdu zajímavý rozhovor se zkušeným trenérem Harrym Redknappem. Ten se vyjádřil k situaci, která panuje v londýnském Arsenalu, a hlavně k tragickému výkonu proti mnichovskému Bayernu.

Podle Harryho by mělo vedení Arsenalu angažovat zkušeného obránce londýnské Chelsea Johna Terryho. Ten pod Contem nenastupuje jak často, jak by si zasloužil, a právě tohle by mohl být rozhodující fakt, který by mohl donutit šeatřicetiletého Angličana k přestupu.


Kdybych byl trenérem Arsenalu, okamžitě bych přivedl Johna Terryho. John je skvělým vůdcem, který vás dokáže vybičovat k nejlepším výkonům. A to přesně Arsenal potřebuje,” myslí si Redknapp.

Zkušený lodivod se vyjádřil i k samotnému Wengerovi, po kterém žádá mnoho fanoušků Gunners odchod z klubu.

Arséne je jedním z nejlepších trenérů současnosti. To, co dokázal s tak málo penězi je prostě neuvěřitelné. Jeho odvolání by bylo opravdu zbytečné, stačilo by, kdyby dostal více peněz na přestupy. Není to tak dávno, co jsme se spolu bavili o přestupech. Řekl jsem mu svůj názor a on jej akceptoval. Terryho přestup je podle mě jistý,” prozradil Redknapp.