Jestli Guardiola odejde, pak se balím a jdu pryč, prohlásila hvězda Manchesteru City


9277


Vedení Manchesteru City se ocitlo v nepříjemné situaci. Ve vzduchu mu totiž visí hned dva odchody, nespokojeného trenéra a jedné z jejich útočných hvězd…

Anglická média v nedávné době přišla s opravdu zajímavou zprávou, podle které se z modré části Manchesteru chystá odejít mladý záložník Sané, který přišel do Anglie teprve letos. Bohužel mu však tvrdá anglická soutěž nesedí, a proto volá po odchodu. A mohlo by se mu to skutečně podařit!

Hvězda Bayernu Mnichov míří do čínského klubu, zlákali ho peníze

Sané je na přestupovém trhu opravdu horkým zbožím, které by chtěl vlastnit snad každý manažer. Toho si je vědomo i vedení francouzského giganta PSG, který si na něj brousí zuby. Jenže nebude to mít zrovna lehké. Mladý záložník totiž podepsal s Citizens tak mazanou smlouvu, že si potencionální zájemce bude muset připravit neuvěřitelných 80 milionů eur.

V nedávné době jsme se dokonce mohli dočíst prohlášení Pepa Guardioly, podle kterého se blíží konec jeho trenérské kariéry. A v tom je právě ten háček! Mnoho hráčů přestoupilo do modré části Manchesteru právě kvůli němu. Dočkáme se tak hromadného odchodu?

Do Manchesteru jsem přestoupil jen kvůli Guardiolovi. Je to nejlepší trenér na světě a jsem velmi rád, že si mě vzal pod svá křídla. Věřím, že se pod ním budu skvěle rozvíjet, a jednou ze mě bude skvělý hráč. Kdo ví, třeba i nejlepší! Ovšem pokud odejde, odejdu také,“ prohlásil mladíček Sané.