Jedenáctka složená z nejdražších hráčů na svém postu. Takhle vypadá nejhodnotnější sestava na světě

1
2
3
4
5
6

9574


Pokud by měl někdo tak moc peněz, že by nevěděl co s nimi, mohl by si zaplatit nejdražší jedenáctku fotbalistů na světě. Jak by měla vypadat? Přesně na to se podíváme v dnešním článku.

Peníze nejsou všechno, o tom nás v historii přesvědčilo již několik týmu. V nedávné minulosti třeba anglický Leicester. Ve fotbale ale hrají velikou roli. Hráči totiž nectí ani tak klubové barvy, jako spíše to, který klub dokáže zaplatit větší výplatu.

Ti nejlepší pak bohaté celky stojí obrovské peníze. Jen se podívejme na příklad Paula Pogby. Jeho odhadovaná přestupní cena je sto dvacet milionů eur. To je v přepočtu na české koruny přes tři miliardy korun.

V tomto článku se zaměříme na sestavu hráčů, která bude složena z těch nejhodnotnějších fotbalistů na aktuálním přestupovém trhu.

Brankář: Manuel Neuer

Neuer

foto: a.fssta

V současné době je považován za nejlepšího brankáře a tímto titulem se pyšní již několik let. Ovšem je pod velkým tlakem ze strany Španěla Davida De Gey z Manchesteru United. Cena německého brankáře je však nejvyšší.

V Bayernu se Neuer vypracoval na absolutní špičku brankářského Everestu. Taky se tu utábořil na hodně dlouho. Má skvělé reflexy a neuvěřitelný přehled o hře a obranné činnosti svého Mnichova. Je známý tím, jak často vybíhá z branky hluboko do pole.

Cena: 45 000 000 dolarů

https://www.youtube.com/watch?v=pCqXkWPw4Qo