Inter Milán hodlá investovat 4 MILIARDY do přestupů! Kdo přijde na Giuseppe Meazza?

1
2

9223


Všechno zkusili – všechno marné. Pocity, které denně popisuje na facebooku gólman a známá internetová osobnost Tomáš Kuča, zažívají v poslední době také v černo-modré části San Sira. Inter si prochází složitým obdobím, které vlastně charakterizuje jeden paradoxní fakt. Ačkoliv mají Nerazzurri 11. nejhodnotnější kádr světa, patří jim 12. pozice v tabulce Serie A.

Já a nový Ronaldo? Nikdy, já budu mnohem lepší, prohlásila mladá hvězda AC

Po velkých neshodách s čínským vedením klubu skončil krátce před začátkem letošního ročníku trenér Roberto Mancini. Klub angažoval nového kouče De Boera, který ale absolutně nedal mužstvu žádnou tvář, a po zhruba 3 měsících ve funkci skončil. Ačkoliv po uvedení do funkce avizoval, že by byl rád za půl roku času, než věci předělá k obrazu svému.

Výsledek obrázku pro frank de boer inter

Další podivností v Interu je nákup 19letého Brazilce Gabigola za 30 milionů eur. Ten navzdory vysoké částce, která za něj byla utracena, ještě nenastoupil ani jednou v základní sestavě. “Bylo 7-8 hráčů, které Frank vysloveně nechtěl, ale vedení prodalo jen jednoho nebo dva z nich,” řekl po Holanďanově vyhazovu jeho bratr.

“Nepřál si ani koupi Gabigola. Jenže neměl vůbec žádné slovo při jednáních o jeho přestupu, takže Gabriel prostě přiletěl, aniž by o čemkoliv věděl. Mysleli jsme si, že Inter je velký klub, který by mu sednul, jenže tohle rozhodnutí bylo špatné. Byla to nešťastná zkušenost, ale poučil se z ní,” dodal bývalý záložník Ajaxu nebo Barcelony.

No, vedení Nerazzurri chce – tentokrát snad už ve spolupráci s novým koučem Piolim – pokoušet štěstí znovu. Na příští léto si připravili čínští vlastníci 150 milionů eur, za které mají přijít velká jména. O koho se jedná? Pokračujte na další stranu.

https://youtu.be/UMsQWY4vAZk