Infarktový zápas dvou hvězdami nabytých týmů Brazílie – Uruguay! Suárez školil soupeře, Neymar byl zklamaný

2869

Šílené drama nabídlo utkání dvou hvězdných reprezentačních výběrů při kvalifikačním utkání o Mistrovství světa 2018. Brazílie hostila Uruguay a zápas to byl opravdu šílený.

Nejvíce se před utkáním hovořilo o Uruguayském útočníkovi Luisi Suárezovi, který nastoupil k reprezentačnímu zápasu poprvé po dvou letech. Odpykával si totiž trest z MS 2014,  kde v Brazílii  kousnul italského obránce Giorgia Chielliniho.

A v zápase byla přítomnost Suáreze opravdu znát. Nejprve se však stihli ukázat Brazilci. Ti hned od úvodu diktovali tempo zápasu.

Již v první minutě zápasu dával gól za Brazilce hráč Bayernu Mnichov Douglas Costa. Druhý gól pro Brazílii přišel v 25. minutě, kdy se trefil Renato Augusto a s hostujícím výběrem Uruguaye to vypadalo zle nedobře.

Již za pět minut ovšem hosté snížili. Trefila se další hvězda, která pobíhala na hřišti Edinson Cavani. Uruguay se tedy nevzdávala a chtěla s utkáním ještě něco udělat. Skvělou hru pak hosté předváděli ve druhém poločase a byl to právě Suárez, který zařídil vyrovnání na 2-2. Brazilci byli jako opaření horkou vodou.

Již brzké vedení o dvě branky se jim nepodařilo nakonec dotáhnout do úspěšného konce a hráči okolo Neymara prožívali zklamání. Utkání nabyté hvězdami tak skončilo remízou 2-2.