Hvězda Porta se ostře navezla do Barcelony! Jeho tvrdá kritika směřovala hlavně na trio MSN


13557


Je skutečně barcelonské trio Messi-Neymar-Suaréz nejlepším útokem světa? Mnoho fotbalových fanoušků si myslí že ano, no hvězda portugalského Porta má na tyto hráče zcela odlišný názor…

Mario Balotelli lítá v dalším průšvihu! Tentokrát se opřel do evropského giganta

Na internetu se už několikrát objevila zpráva, podle které se vedení katalánské Barcelony zajímá o jednadvacetiletého útočníka FC Porto Andrého Silvu. Ten se v poslendích měsících vyšvihl do opravdu neskutečné formy, kdy sází jeden gól za druhým.

Mladý Portugalec se měl stěhovat na Camp Nou už tuto zimu, jenže zatím to vypadá tak, že z přestupu sejde! Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá, André totiž považuje tým Barcelony za “bandu simulantů”, za které by se styděl hrát.


Navíc si nebal servítky ani s famózním triem MSN, které se řadí mezi nejlepší na světě. “Nechápu, jak je může někdo obdivovat. Většinu gólů jim přinesou rozhodčí, zbytek si vybrečí. Celá Barcelona je skupina simulantů. Nemohl bych zde hrát, styděl bych se za ně. Raději bych přestoupil do Realu Madrid, ti totiž hrají mnohem hezčí fotbal,” prohlásil mladý Portugalec.

A nabídka Realu na sebe skutečně nenechala dlouho čekat. Real totiž poslal do Porta astronomickou nabídku šedesáti milionů eur na tento portugalský klenot.

Má mladý útočník skutečně pravdu nebo si jen chtěl tímto tvrzením vymodlit přestup do svého oblíbeného klubu?

https://www.youtube.com/watch?v=TTXGKdLpiPY