Hráči musí nastoupit i v bolestech! Nezajímá mě jejich stav, zlobí se Mourinho


7807


Zranění, bolest? Nezájem, hrát se musí! Alespoň podle manažera Manchesteru United Josého Mourinha, který má pořádnou pifku na některé své svěřence. Prý jsou na marodce zbytečně.

Byl rudý vzteky, každého propichoval v neděli před duelem na Swansea pohledem. Aby ne, Mourinho totiž řešil hodně složitý rébus: Jak mám, proboha, složit obranu?

Arsenal a titul? Větší šance má Chelsea, říká bývalá opora Gunners

Na marodce United se totiž opět objevil levý obránce Luke Shaw, přičemž k dispozici stále není klíčový stoper Smalling, další obránce Bailly a krajní bek Valencia.

To Portugalce pořádně vytočilo. “V každém sportu, který se hraje na nejvyšší úrovni, mnohdy nastoupíte, i když nejste na sto procent fit,” pustil se do kritiky svých hráčů. “Mám kamaráda tenistu, který pamatuje časy, kdy hrál častěji s bolestí než bez ní,” dodal naštvaně.

Coutinho do Barcy? Moc rád bych si s ním zahrál, láká ho kamarád Neymar

Podle Mourinha musí jeho hráči zatnout zuby a nastoupit, i když se necítí zdravotně v pořádku. “Pokud chcete být úspěšní, musíte jít až za hranice. Že se tak neděje, to je kulturní věc, ale není to má kultura,” uzavřel Portugalec, jehož tým i přes problémy v obraně slavil nad Swansea výhru 3:1.