HNUS! Italští pravicový radikálové bučeli a uráželi COSTU! Zápas musel být přerušen

3977

[GARD align=”center”]

Utkání mezi Spartou a Laziem bylo vyrovnané. Po vstřeleném gólu Sparty se hráči Lazia již tolik nedostávali do hry jako v úvodu utkání. Sparťané vysunuli pressing a začali získávat odražené balóny. Lazio hrálo spíše nakopávané balóny do předu, to se nepotkávalo s úspěchem. V 37. minutě David Bičík vytáhl skvělý zákrok proti střele z úhlu. Z následného rohového kopu bohužel hráči Lazia srovnali na 1-1 zásluhou Parola.V druhém poločase byl hostující tým aktivnější. V 58. minutě se za Bičíkem zatřáslo břevno po ráně Candrevi. Konec zápasu přinesl velké nepřesnosti v rozehrávce Sparty, která se dostávala pod tlak. Lazio však nedokázalo z tlaku nic vytěžit a veze si z Letné remízu 1-1.

Celkový dojem zápasu však pošpinili fanoušci Lazia!

Chovali se jako hovada! I takhle by se dalo nazvat počínání fanoušků Lazia. Ti nezanechali v utkání Evropské ligy proti Spartě dobrý dojem. Na tribunách odešli jako poražení.

Může za to jejích bučení a rasistické urážení sparťana Costy! Ve 25. minutě rozehrával Costa aut pod sektorem hostů. Ti se zachovali jako totalní bezmozci a začali bučet a rasisticky pořvávat na adresu rodáka ze Zimbabwe. Hra byla ihned přerušena. Údajně se nejednalo pouze o Italy, v sektoru byli i zpříznění fans z Polska.

Není to poprvé co fanoušci Lazia uráželi hráče soupeře. Teď hrozí klubu trest.