Higuaín je tlusté prase! Bývalá opora Realu se ostře pustila do střelce Juve


6393


Ještě ani pořádně nekopl do míče v novém dresu a už se do něj strefují. Rekordní posila Juventusu Gonzalo Higuaín to schytává za svou mizernou kondici. “Je jako prase,” nebral si servítky legendární Chorvat Robert Prosinečki.

28letý Argentinec přišel do Juventusu za astronomických 90 milionů eur. V Neapoli nasázel uplynulou sezonu 36 branek. Stará dáma si od něj slibuje totéž. Jenže někteří o jeho současné formě pochybují…

Higuaín se nevrátil po dovolené v ideální kondici. Patrné to bylo na první pohled. Útočník působil při svém debutu v přáteláku proti West Hamu trochu těžkopádně a nešlo se zbavit dojmu, že mu přes prázdniny mírně narostlo panděro.

Nejprve se do něj na sociálních sítích pustili fanoušci, teď pro změnu legenda chorvatského fotbalu Prosinečki. “Když jsem ho viděl, byl jsem v šoku,” přiznal někdejší záložník Barcelony nebo Realu pro chorvatský list Jutarnji. “Vždyť je tlustší než já!”

Podle Prosinečkiho, toho času trenéra ázerbajdžánského nároďáku, se museli funkcionáři v čele s koučem Juventusu Allegrim hodně podivovat, v jakém stavu se vrátil.

Adidas vytunil nejlehčí kopačky světa! Bílé krásky váží méně než iPhone 6

“Juventus za něj zaplatil 90 milionů eur a on přijel do Turína jako vepř. Dovedu si představit, že Allegri musel být v šoku,” dodal Prosinečki.

Higuaín nemá příliš moc času, aby se dostal do kondice. Italská liga startuje už 20. srpna. Juve doma přivítá Fiorentinu. “Musím ale říct, že jsem přesvědčený, že se do formy poměrně rychle dostane,” snažil se korigovat svá předchozí ostrá slova Prosinečki.