Harry Kane směr AC Milán? Číňané chtějí poslat Tottenhamu šílenou částku


6462


Je to stále velká fotbalová značka, jenže výsledky tomu neodpovídají. AC Milán se trápí. Jak z krize ven? Noví čínští majitelé mají smělý plán – nákup Harryho Kanea.

Čínská finanční skupina by měla v nejbližších týdnech definitivně dotáhnout nákup AC Milán. A její představitelé už mají seznam jmen, která mají klub opět dostal na vrchol.

Jedním z nich je i Harry Kane, snajpr Tottenhamu, který se stal loni s 25 brankami nejlepším střelcem Premier League. “Kane je pro ně jeden z hlavních cílů,” píše ostrovní tisk.

Chceš kopny jako Pogba? Mrkni sem!

Tottenham už sice několikrát zopakoval, že Kane je neprodejný. Číňané jsou ale za anglického kanonýra ochotní pořádně provětrat peněženku. Spekuluje se o částce 75 milionů liber, což je v přepočtu na koruny téměř 2,5 miliardy.

Kane je v poslední doně na Apeninském poloostrově v kurzu. Chválil ho i legendární Diego Maradona, který ho chtěl v Neapoli coby náhradu za Gonzala Higuaína.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

“Neapol potřebuje nové tváře, pokud prodají Higuaína, budou mít navíc dostatek peněz. Místo něj bych koupil Kane z Tottenhamu,” radil před několika týdny Maradona vedení Neapole.

Pod Vesuv nakonec dorazil Polák Milik z Ajaxu, to Kane možná skončí na legendárním San Siru.