Guus Hiddink se po utkání připletl do šarvátky a byl sražen k zemi pod střídačku! Šílené


4403


Sledujte chlápka v modré bundě. To prosím pěkně není žádný z hráčů Chelsea ani Tottenhamu, je to trenér týmu Blues Guus Hiddink. Samotný šéf lavičky Chelsea byl po utkání s Tottenhamem sražen k zemi.

Celý incident se stal při vstupu do šaten po konci utkání. Domácí hráč Diego Costa si šel ještě něco zpět vyřizovat s hráči Tottenhamu, načeš se po něm jeden z hráčů Spurs ohnal. Do šarvátky se připletl Hiddink a byl sražen k zemi pod střídačku.

Hráči Spurs cítili velikou frustraci z toho, že se jim nepodařilo vyhrát a definitivně tak pohřbili své šance na zisk titulu. V zápase to kolikrát hodně jiskřilo a incident z konce zápasu bude mít jistě dohru u disciplinární komise.

Hiddink po zápase uvedl, že si na incident ani nepamatuje. Prý bylo jasné, že jsou hráči Tottenhamu zklamaní a že cítí frustraci. Na vše se prý chce ještě podívat na videu. Vy se na záběry z konce zápasu můžete podívat níže. Hiddink vyvázl bez úhony. Luxusní trefa Hazarda, která rozhodla o titulu a souhrn celého zápasu naleznete ZDE.