Guardiola o mě usiloval do poslední chvíle, já jsem ale chtěl odejít, říká uprchlík z Man City


15008


Poslední den přestupového období byl na Etihad Stadium poměrně dost rušný. Pro odchod na hostování se totiž rozhodli hned 4 kvalitní borci, kteří nedostávali v Manchesteru City tolik prostoru, kolik si zasloužili. Samir Nasri zamířil do Sevilly, a to i přes to, že o něj Pep Guadiola stál.

Zajímavá kniha jen za cenu poštovného! Objednávejte zde!

29letý rodák z Marseille odehrál především vinou zranění v minulé sezoně jen 12 ligových utkání a na základě své slabé vytíženosti v předchozím ročníku se rozhodl pro odchod. Nevěřil ani slovům nového kouče Citizens Pepa Guardioly, který jej prý až do konce přemlouval k setrvání v Anglii.

“Guardiola se mě snažil až do poslední chvíle přemluvit k tomu, abych zůstal, ale já už jsem měl jasno o tom, že chci odejít a zamířit tam, kde ze sebe mohu dostat to nejlepší,” řekl Francouz s alžírským původem.

“Hledal jsem nějaký menší klub a Sevilla je týmem přesně podle mých představ. Jsem velmi nadšený a doufám, že ve Španělsku odvedu to nejlepší, co umím.

Výsledek obrázku pro samir nasri 2016

Minulý rok byl pro mě těžký jak na hřišti, tak i mimo něj. Doba, během níž jsem byl zraněný, mi pomohla trochu zvolnit a o všem popřemýšlet. Během minulé sezony jsem se toho naučil opravdu hodně,” uzavřel levý záložník, který své nejlepší roky prožil v Arsenalu.