Gólostroj Cavani se blýskl 4 góly v prvním poločase a nastartoval PSG k drtivému vítězství

1
2
3
4

6460

Uruguayský útočník byl včera téměř k nezastavení. Jeho 4 vstřelené branky hovoří naprosto za vše a dovedl tak PSG k vysokému vítězství nad Caen.

PSG se letos zatím trápí. Nastartovat by jej mohlo včerejší představení Edinsona Cavaniho, který se blýskl 4 góly za pouhý poločas. Skóre otevřel již ve 12.minutě, za dalších 10 minut se postavil k penaltě a těsně před koncem 1.poločasu již slavil hattrick. To mu evidentně nestačilo a ještě v nastavení prvního dějství přidal svou čtvrtou branku. Své si odsloužil a trenér Unai Emery místo něj do 2.poločasu poslal Jesého. Hráči PSG přidali ještě další 2 branky a vezli si z hřiště Caen vysoké vítězství 0:6.

Simeone a konec v Atléticu? Ano, už se to blíží!

Pro zhlédnutí Cavaniho „one man show“ a všech branek z utkání pokračuj na další stranu: