GALERIE: Vítejte v hotelu CR7! Jedna noc v luxusním pokoji vás vyjde na 30 tisíc

1
2
3
4
5
6
7
8

8118


CR7 otevřel další hotel. Tentokrát v samotném srdci hlavního města Portugalska Lisabonu. Jedna noc v luxusním pokoji vás může vyjít na téměř třicet tisíc korun. Nic pro skrblíky.

Ronaldo se loni spojil s hoteliérskou společností Pestana Group s cílem vybudovat pod jeho značkou CR7 síť unikátních hotelů. A daří se mu to náramně.

Portugalec nejprve otevřel hotel na rodné Maideiře, teď přímo v hlavním městě Lisabonu. V bohaté čtvrti v samotném centru vyrostl skutečně netradiční hotel.

Supermoderní interiér, nejnovější elektronika, posilovna, masérna, služby osobního trenéra, PlayStation 4 ve vybraných pokojích. Prostě luxus. Cena za noc? Nic pro skrblíky. Nejlevněji u Ronalda přespíte za 200 eur, nocleh se však může vyšplhat až na 1000 eur (necelých 30 tisíc Kč). Záleží, jaký pokoj si zvolíte.

Tam jsou také oblasti, kde si návštěvníci mohou odpočinout v průběhu jejich pobytu v hotelu

Že se host ocitl u CR7, pozná už ve vstupní hale. Návštěvníky totiž vítá nápis: “Vaše láska mě posiluje. Vaše nenávist mě dělá nezastavitelným.” Citát dokonale vystihuje to, jaká je Ronaldo osobnost a jaký vztah má s fanoušky.

CR7 zase mění kopny! Za repre bude hrát ve vytuněném modelu Superfly

Hvězda Realu investovala do projektu asi miliardu korun a svůj krok si nemůže vynachválit. “Je to vzrušující, úplně jiný svět. Vím, že nebudu hrát fotbal napořád. Myslím na budoucnost své rodiny,” nechal se slyšet CR7.

Ronaldo teď obrací svou pozornost na Madrid, kde byl měl vyrůst podobný hotel. Následovat má prý New York, kde si CR7 vybral místo nedaleko Central Parku.

Další fotky najdeš na následujících stránkách